ایکس پی ساپورت

ایکس پی ساپورت بودن در سیستمهای خانگی مورد مهمی  نیست و اهمیت چندانی ندارد, چون اکثر برنامه های کاربردی بروز شده اند و در سیستم عاملهای جدید قابل اجرا هستند. از طرف دیگر با بروز شدن نرم افزارها و بالا رفتن گرافیک آنها, دیگر سیستم های قدیمی قابلیت اجرای آنها را ندارند.

اما چرا در صنعت هنوز عده زیادی به دنبال سیستمهای کامپیوتری ایکس پی ساپورت هستند؟

موارد مختلفی مانند موارد امنیتی و عدم امکان واردات سیستمهای جایگزین و بروز و قیمت بسیار بالای سیستم های اتوماسیون صنعتی جدید و در نتیجه اجبار به باقی ماندن در سیستمهای قدیمی سبب گردیده تا کارخانه ها و محیطهای صنعتی در صورت خرابی مادربرد سیستمشان به فکر مادربرد جایگزین باشند که نرم افزار تحت ایکس پی شان بر روی آن اجرا گردد.

با توجه به نیاز بازار ما سعی را بر آن داشته ایم که تا حد امکان نسبت به تهیه این نوع از ماردبرد صنعتی, اقدام لازم را به عمل آوریم. این سری محصولات ایکس پی ساپورت عبارتند از:

مادربرد سری IMB:

ازانواع مادربرد صنعتی سری IMB دو مدل IMB203 و IMB211 که از تولیدات برند معتبر اکسیوم تک تایوان میباشند. بعنوان مادربرد صنعتی ایکس پی ساپورت با طرح مادربردهای خانگی ITX هنوز قابل ارائه میباشند.

مادربرد فول سایز سری SBC:

از انواع مادربرد صنعتی سری SBC فول سایز چند مدل SBC81207 و SBC81210 که از تولیدات برند معتبر اکسیوم تک تایوان میباشند بعنوان مادربرد صنعتی ایکس پی ساپورت با طرح مادربردهای خانگی ITX هنوز قابل ارائه میباشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *